woolash reviews
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
http://thesispublication.com/
درباره من
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :thesis
تاريخ: ۱۶ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۰۳:۵۱:۳۶

تخصصي ترين كار در يك موسسه ترجمه، ترجمه مقاله و كيفيت آن است.

در يك موسسه ترجمه به صورت تخصصي اين موضوع كه آيا يك متن تخصصي است يا  عمومي  مورد توجه قرار مي گيرد.

متداول ترين ترجمه در كشور ما ترجمه از زبان فارسي به انگليسي و بالعكس است.

  موسسه پژوهش  آبنوس با هدف افزايش سطح ترجمه مقاله در كشور اقدام به تشكيل تيمي از مترجمين تخصصي در رشته هاي دانشگاهي نموده است. تمامي مترجمين تخصصي دانش آموخته يا دانشجوي مقاطع تحصيلات تكميلي بوده و مسلط به زبان تخصصي رشته خود هستند.

ترجمه آبنوس ترنسليت
موسسه ترجه آبنوس مي تواند دانشجويان عزيز  را در حيطه ترجمه فوري كتاب | ترجمه فوري مقاله | ترجمـه فوري مقاله isi | ترجمـه فوري فيلم | ترجمـه فوري صوت و تصوير | ترجمه فوري سازماني | ترجمه فوري كاتالوگ و بروشور   ياري كند.

شيوه نوشتن ترجمه تخصصي مقاله

در موسسه ترجمه تخصصي مقاله شيوه نوشتن بصورت آكادميك، علمي و حرفه اي،روشن، دقيق و آموزنده است

گرامر، املا و نقطه گذاري بايد كامل باشد. استدلال كلي مقاله، نتيجه گيري و پيشرفت آن بايد به طور موثر بيان شود.

 موسسه ترجمه تخصصي مقاله isi

ترجمه تخصصي مقاله در مشهد : اولين ويژگي براي  بهبود ترجمه مقاله isi تسلط مترجم بر زبان مبدا و مقصد لازم است.در ترجمه  تخصصي مقالات ISI، محتواي متن و تاريخچه اي از موضوع كه در ادبيات به آن اشاره شده است بايد داراي بيان قطعي، صريح و آكادميك باشد.

اطمينان از صحت ترجمه مقاله

يكي از موارد مهم در ترجمه تخصصي مقاله ISI اطمينان از صحت ترجمه متون و مقالات است.
مولفان  موسسه ترجمه مقاله isi  مسئوليت دقت و صحت متون خود را به عهده دارند،
ترجمه متون علمي و تخصصي مانند مقالات تخصصي بايستي هيچ خطايي از نظر مفهومي و بياني نداشته باشد.

موسسه ترجمه تخصصي كتاب

ترجمه كتاب مخصوصا ترجمه تخصصي كتاب يكي از مهمترين و حساس ترين امور در حوزه ترجمه تخصصي است.

چرا كه مخاطبان كتاب معمولا يك يا چند نفر نيستند ومتشكل از چند

صد نفر تا چند صد هزار نفر باشند و لذا لازم است ترجمه اي ارائه

شود كه كاملا روان و ساده بوده و بتواند مفاهيم عميق يك كتاب را

منتقل كند.

  رعايت اصول در ترجمه تخصصي مقاله

براي ترجمه كتاب بصورت تخصصي نياز است كه برخي از اصول مهم در ترجمه تخصصي را در نظر بگيرم تا نتيجه كار يك ترجمه با كيفيت، با قيمت مناسب و در زمان معقول باشد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :thesis
تاريخ: ۱۲ دى ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۵۲:۵۷

پروژه مسكوني شهرك شهيد خرازي سپاه در منطقه ۲۲ (ورد آورد)

پروژه شهيد خرازي سپاه در ‌شهرك شهيد خرازي واقع در غرب درياچه بعد از شهرك مسكوني چيتگر است كه مجموعا ۴۴ برج ۳۲ طبقه است كه توسط ۵ تعاوني ساخته مي شود و هم اكنون مرحله اسكلت و سقف زني و تيغه چيني را به پايان رسانده اند و مشغول نازك كاري و نما و تاسيسات هستند.

شهرك شهيد خرازي كه قبلا زمين آن محل پادگاني به همين نام بود يكي از پروژه هاي بزرگي است كه در حال اجرا مي باشد و تحويل واحدهاي آن نيمه دوم سال ۹۸ مي باشد. در ادامه برخي از ويژگي هاي پروژه را مرور مي كنيم.

اطلاعات پروژه شهيد خرازي سپاه :

مجري طرح: بنياد تعاون سپاه
مساحت زمين ۳۸.۵ هكتار
تعداد بلوك: ۴۴ بلوك
تعداد واحد: ۸۰۳۲
تعداد طبقات: ۳۲
زير بناي كل مسكوني: ۱۳۸۶۰۰۰متر مربع
زير بناي خالص مسكوني: ۸۶۸۰۰۰ متر مربع

تعاوني هاي مستقر در پروژه شهيد خرازي سپاه و تعداد واحدهاي هر تعاوني

۱- تعاوني مسكن آماد و پشتيباني ۲۳۷۶ واحد
۰۲-تعاوني مسكن سپاه حضرت رسول(ص) ۱۱۸۰ واحد
۳-تعاوني مسكن هوا فضا ۸۱۲ واحد
۴-تعاوني مسكن نيروي زميني ۷۰۰ واحد
۵-تعاوني مسكن ستاد كل ۴۶۴ واحد

موقعيت مكاني پروژه شهيد خرازي سپاه :

پروژه شهيد خرازي سپاه داراي موقعيت مكاني بسيار عالي است از شمال اتوبان همت(خرازي) از جنوب اتوبان حكيم راحت ترين راه دسترسي به اين پروژه مي باشد .
همچنين دسترسي راحت به اتوبان تهران _كرج متراژ واحدها از ۱۰۵ تا ۱۱۵ متغير است كه به صورت ميانگين ۱۰۷ متري مبنا ميباشد و قرارداد ساخت براساس متري ۲.۶ ميليون تومان است.
درحال حاضر دو تعاوني آماد پشتيباني و سپاه حضرت رسول نقل و انتقال در تعاوني را انجام مي دهند كه خريد و فروش در اين دو تعاوني به صورت امتيازي است.
بجز اين دو تعاوني كه در پروژه شهيد خرازي سپاه مشاركت دارند، مابقي تعاوني ها نقل و انتقال را آزاد نكرده اند كه البته برخي امتياز آنها را به صورت وكالتي خريد و فروش انجام مي دهند كه از لحاظ حقوق ثبتي و قانوني ، اين نوع نقل و انتقال اصلا توصيه نمي شود.

نوع سازه و مصالح به كار رفته در پروژه شهيد خرازي سپاه :

سرعت اجرا پروژه بسيار خوب ميباشد آن چه مشهود است تاريخ تحويل اين پروژه همانند ديگر پروژهاي سپاه به موقع ميباشد. نوع اسكلت به صورت سازه فلزي پيچ مهره و مي باشد كه باعث سرعت بخشيدن به اجراي پروژه بوده و در حال حاضر بهترين نوع سازه از لحاظ استقامت در مقابل زلزله مي باشد.
تعاوني هاي فوق الذكر داراي بعضا داراي زير مجموعه مي باشند كه در كاركنان اين مجموعه ها در اين پروژه داراي واحد ميباشند مانند:
نيروي قدس ، بسيج ، بهداري و…

نحوه پيش فروش پروژه شهيد خرازي سپاه

واريزي تعاوني ها در پروژه شهيد خرازي سپاه تا انتهاي نيمه اول سال ۹۷ حدود ۱۵۰ تا ۲۵۰ ميليون است و اقساط نيز هر ۳ ماه ۱۰ ميليون تومان مي باشد.
پروژه مسكوني شهرك شهيد خرازي سپاه در منطقه وردآورد و مجاور آتي شهر در مرحله ديوارچيني مي باشد و تحويل سه ساله است . امتياز پروژه شهيد خرازي سپاه به جز يك يا دو تعاوني خاص عمدتاً قابل نقل و انتقال در تعاوني نمي باشد.

درباره منطقه وردآورد منطقه ۲۲ تهران ( محل اجراي پروژه شهيد خرازي سپاه )

منطقه وردآورد بالا با توجه به اينكه منطقه اي كاملاً جوان و نوساز مي باشد و ساخت و ساز و مديريت شهري در اين منطقه كاملاً اصولي و بر اساس استانداردهاي روز شهر سازي انجام گرفته است داراي آينده بسيار درخشان و منطقه اي بسيار ويژه جهت سرمايه گذاري و سكونت در آينده نزديك مي باشد.


درباره املاك آبنوس بيشتر بدانيد :

املاك بزرگ آبنوس در راستاي توسعه فعاليت خود در منطقه ۲۲ تهران، تلاش نموده است تا بهترين و تاپ ترين پروژه هاي مسكوني و ساختماني و برج هاي در دست ساخت را در قالب پيش فروش واحد، پيش فروش امتياز، اجاره و رهن ارائه نمايد.
پيش فروش پروژه هاي منطقه ۲۲ يكي از خدمات تخصصي املاك آبنوس مي باشد كه در آن تلاش مي نمايد بهترين پروژه هاي منطقه ۲۲ را به شما ارائه نمايد و شما از خدمات ملكي و مشاوره اي آژانس املاك آبنوس، بهره مند مي شود. همچنين مي تواند جهت دريافت قيمت آپارتمان و قيمت برج در درياچه خليج فارس يا همان درياچه چيتگر با املاك آبنوس تماس بگيريد.

نويسنده :thesis
تاريخ: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۰۸:۳۲

ابزار پژوهش

آيا تا حالا پرسشنامه اي از اينترنت خريداري كرده ايد كه مطابق انتظار شما نباشد؟ تيك تست ابزار پژوهشي را فراهم كرده است كه كاملا مطابق با نسخه اصلي و نسخه فارسي آن مي باشد و ويژگي هاي روانسنجي را بطور كامل پوشش ميدهد و حتي مي توانيد مقالات اصلي اعتباريابي را از وب سايت ما دانلود كنيد.

پروتكل ها

روش هاي اثربخش كدامند؟ تيك تست مجموعه اي از پروتكل هاي اثربخش را گردآوري كرده است تا براي پژوهش و مداخلات بهبود عملكرد و درمان مورد استفاده قرار گيرد. اثربخشي پروتكل هاي ما بر اساس مطالعات قبلي مورد تاييد است. شما مي توانيد نتايج پروتكل مورد استفاده خود را براي ما ارسال كنيد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :thesis
تاريخ: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۴۲:۰۹

دي وي دي رياضي كنكور رشته رياضي فيزيك را از ونوس بخواهيد

در طول ساليان گذشته، موسسات كنكور زيادي، پا به عرصه ارائه و توليد محصولات كنكوري، گذاشته اند، ولي هيچ يك به اندازه موسسه كنكور ونوس ، نتوانسته است تمامي دروس مقاطع مختلف را با بهترين اساتيد داراي رتبه برتر كنكور در سالهاي مختلف تهيه نمايد.

موسسه كنكور ونوس، براي رشته رياضي فيزيك به صورت تخصصي دي وي دي رياضي كنكور را توليد و ارائه مينمايد. در طول دوره آموزشي ، شما با خريد پكيج هاي آموزشي كنكور رياضي، مي توانيد از خدمات پشتيباني و مشاوره تخصصي و برنامه ريزي درسي استفاده كنيد.

بهترين دي وي دي رياضي سال دوم كنكور با تدريس اساتيد برتر كنكور، استاد مهربان، مهندس دادبام، مهندس امير حسين نصيري فرا بگيريد. شما در تمامي اين دي وي دي ها، مي توانيد تمامي مباحث كنكور را از پايه فرا گرفته و تا تكنيك هاي تست زني و غلبه بر استرس زمان امتحان كنكور ،به پايان برسانيد.
همين لازم به ذكر است كه بدانيد موسسه كنكور ونوس، در پايه هاي ديگر نيز طبق فهرست ذيل، دي وي دي رياضي كنكور را تهيه نموده است .

رياضي سال دوم

رياضي پايه دهم

رياضي پايه يازدهم

جمع بندي رياضي كنكور

ديفرانسيل كنكور

حسابان كنكور

از روش هايي كه باعث موفقيت شما در كنكور رياضي مي شود، استفاده از دي وي دي رياضي كنكور ونوس مي باشد، چرا كه تمامي مباحث از ريزترين تا تكنيك هاي تست زني در قالب تعداد زيادي دي وي دي كنكور رياضي توليد شده است. از مباحث مربوط به حد و احتمال و رياضيات پايه تا معادلات و جزء صحيح رياضي و ديفرانسيل و حسابان و ديگر مباحث رياضي كنكور، در اين دي وي دي هاي كنكور رياضي ،موجود مي باشد.

روش حل در كل دي وي دي هاي كنكور ونوس ،آموزش مباحث اصلي كتاب ،حل تمارين كتاب درسي، انجام كار در كلاس ها و در پايان نيز حل تست هاي كنكور رياضي سال هاي گذشته به صورت كامل و ارائه تكنيك هاي فوري تست زني، مي باشد.

همچنين دي وي دي هايي به صورت اختصاصي در قالب جمع بندي دي وي دي كنكور رياضي هم توليد و ارائه شده است.

تمامي اين موارد، به همراه پشتيباني اختصاصي باعث موفقيت 100 درصدي شما در كنكور ميشود.

شما ميتوانيد نسبت به دريافت مشاوره رايگان و تخصصي، به وب سايت رسمي موسسه كنكور ونوس ،مراجعه نماييد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :thesis
تاريخ: ۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۱۱:۰۳:۱۰

ترجمه مقاله : در قرن بيست و يكم يكي از مواردي كه باعث رونق و رواج يافته هاي علمي و پژوهشي جديد شد ، ترجمه مقاله بوده است . از ترجمه مقاله مي نوان به عنوان پلي ميان علم هاي تمام كشور ها ياد كرد . ترجمه مقاله عموما به بيان مختصري از ترجمه كتاب ، ترجمه پايان نامه و يا يك ترجمه مقاله ISI مي پردازد .

در ادامه با ما همراه باشيد تا شما را به طور كامل با ترجمه مقاله و انواع آن آشنا كنيم .

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله

چه نكاتي را بايد در ترجمه مقاله رعايت كنيم ؟

در عصري كه پيتر نيومارك (يكي از چهره‌هاي شاخص در بنيان گذاري مطالعات ترجمه در دنياي زبان انگليسي  ) آن را عصر ما قبل زبانشناسي ترجمه مي‌نامند، بحث درباره ترجمه، راجع به يك سوال عمومي تشكيل مي يافت و آن اين بود كه «آيا ترجمه مقـاله بايد به شيوه آزاد انجام گيرد يا روش لغوي» نظريه‌پرداز جواب خود را به شكلي  تجويزي و با رجع به يكي از چهار ويژگي فرهنگي، اخلاقي ، زباني و زيبا شناختي روشن مي‌كند.

رعايت ويژگي فرهنگي در ترجمه مقاله

الف. ترجمه وسيله اي براي انتقال فرهنگ است.در زمينه ترجمه مقاله تخصصي , تكست اصلي را تا آنجا كه امكان دارد بايد عوض كرد تا با فرهنگ مقصد همرنگ شود.

ب. ترجمه وسيله اي فرهنگي است. در زمينه ترجمه مقاله تخصـصي, تكست اصلي را بايد با حداقل تغييرات ممكن ترجمه كرد تا روشنگر روش فكر و فرهنگ جامعه اي ديگر باشد.

دقت در رعايت ويژگي زباني در ترجمه مقاله

الف. در زمينه ترجمه مقاله تخصصي , مترجم  ترجمه مقاله تخصـصي بايد تا حد ممكن لغات و استعارات نگارنده متن را استفاده كند و از اين طريق زبان مقصد را اشباع  كند.

ب. در زمينه ترجمه مقاله تخـصصي  ,مترجم بايد تا حد  ممكن از استفاده لغات و استعارات نگارنده كه زبان مقصد  را تباه مي‌كند  اجتناب نمايد .

رعايت ويژگي اخلاقي در ترجمه مقاله

الف. مترجم در هنگام ترجمه تخصصي مقاله بايد  كلمه به كلمه به نويسنده وفادار باشد.

 ب. مترجم بايد به  اصل  متن متعهد باشد.

 ويژگي  زيبا شناختي در ترجمه مقاله

الف. مترجم در هنگام ترجمه مقاله تخصـصي بايد با رد يا تاييد قراردادهاي عرفي زبان مقصد اشنا باشد.

 ب. مترجم بايد غرابتِ زبانيِ تكست اصلي را به حداقل ممكن برساند و زبان ترجمه را تا حد ممكن شفاف و رسا كند

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله

معمولا چه كساني نيازمند ترجمه مقاله هستند ؟

اين امر بسيار واضح و مبرهن است كه هر شخص كه در جامعه زندگي مي كند به ترجمه نياز دارد . اما ترجمه مقاله به صورت اختصاصي مخاطبان خاصي دارد .مي توان گفت دانشجويان ، پژوهشگران ، اساتيد ، مبلغان دانش و … از مخاطبان اصلي ترجمه مقاله هستند.

با گسترش علوم فنون با حجم عظيمي از اطلاعات روبرو شده ايم . اين اطلاعات روزانه به سايت ها ، كتاب ها و مقالات بسياري تبديل مي شوند . اطلاعات مربوط به علوم و فنون در هر كشور به زبان رسمي همان كشور منتشر مي شود .

بنابراين لازمه پيشرفت هر كشور و به تبع آن شركت هاي بازرگاني ،دانشجويان و اساتيد،اين است كه دانش خود را به واسطه اين علوم افزايش دهند. اما از آنجايي كه اين مقالات و كتاب ها اغلب به زبان رسمي كشور ديگري است، نياز دارند تا آن ها را به زبان مقصد خود ترجمه كنند.

آنچه امروزه از اهميت بالايي در بين  دانشجويان،اساتيد دانشگاهي و پژوهشگران بسيار اهميت دارد ترجمه مقالات و تحقيقات از زبان انگليسي به فارسي است. زبان انگليسي دومين زبان دنيا محسوب مي شود و امري طبيعي است كه بيشتر كتاب ها،مقالات ، پژوهش ها، تحقيقات و پايان نامه به اين زبان باشد. بنابراين اساتيد، دانشجويان و پژوهشگران ناگزيرند مقالات و كتاب هاي خود را از زبان انگليسي به فارسي  و يا بر عكس برگردانند.

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله

جايگاه ترجمه مقاله در ميان مشاغل و دانشگاه ها چيست ؟

مراكز علمي و تحقياتي و شركت هاي بزرگ براي توسعه حيطه شغلي و فعاليت خود ، نياز دارند آثار علمي منتشر شده را به زبان خود برگردانند.

در صورتي كه اين مقالات به درستي ترجمه شوند و بتواند روح مطلب را به درستي انتقال دهند ، سبب ارتقاي علمي و فرهنگي كشور ها و مركز علمي و پژوهشي خواهند شد .

در روند ترجمه مقاله براي اينكه مفاهيم به درستي از زباني به زبان ديگر ترجمه شوند رعايت قوانيني بايد صورت گيرد.

براي اينكه ترجمه مـقاله خوبي داشته باشيم بايد درك درستي از معناي صحيح واژه ها ، محتوا و سبك هاي نوشتاري و گرامري داشته باشيم. علاوه بر اين تخصص لازم در زمينه ترجمه مورد نظر يكي از اركان اصلي ترجمه مقاله است.

همين موضوع اهميت ترجمه را نشان مي دهد. مقاله اگر داراي كلمات محاوري و يا كلماتي با چند معني باشد كار كمي مشكل به نظر مي رسد . ترجمه متون انگليسي داراي زواياي مختلفي است و حيطه هاي شغلي زيادي را در بر مي گيرد.

ترجمه مـقاله از جمله ترجمه هاي تخصصي است كه نيازمند تخصص و تبحر بسياري است . ترجمه مـقاله در هر زمينه اي متفاوت است.

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله

انواع ترجمه مقاله :

ترجمه مـقاله بسته به حوزه كاربردي آن انواعي دارد كه در ادامه به چند مورد از عناوين آن ها اشاره خواهيم داشت .

ترجمه مقالات بازرگاني

مقالت بازرگاني معمولا براي كساني كه در حوزه صادرات و واردات و قرارداد هاي بين المللي فعال هستند حائز اهميت است . مترجمي كه در اين حوزه فعاليت مي كند بايد با تمام مطالب تجاري و تخصصي تجارت آشنايي كامل داشته باشد. در اين صورت ترجمه كمترين اشكال را خواهد داشت. 

ترجمه مـقاله اداري

اين نوع از ترجمه مناسب شركت هاي بين المللي و اداراتي است كه حوزه هاي كاربريشان جهاني است. ترجمه اين مقالات مي تواند به بهبود و رشد اين شركت ها در سطح بين الملل كمك وافري كند . اين نوع ترجمه مقالات و پژوهش هايي كه در اداره در قالب نشريه و يا مقاله چاپ مي شوند را در بر مي گيرد.

ترجمه مقاله دانشجويي

ترجمه مقالات دانشجويي پركاربردترن نوع ترجمه است كه روزانه افراد زيادي براي ترجمه مقاله از انگليسي به فارسي و فارسي به انگليسي به موسسات ترجمه مراجعه مي كنند. معمولا دانشجوياني كه قصد دارند پايان نامه هاي خود را به پژوهش هاي خارجي ارجاع دهند نيازمند ترجـمه مقاله دانشجويي هستند . 

ترجمه مقاله علمي و تخصصي

ترجمه مقالات علمي و تخصصي نيازمند مترجماني خبره و با تجربه است كه با كلمات و رشته هاي مربوطه آشنايي كامل داشته باشند،تا ترجمه اي كامل و بدون خطا داشته باشند.ترجمه مقالات علمي و تخصصي شامل موارد زير است .

ترجمه مقاله ISI

ترجمه مـقاله ISI فرآيندي است كه در آن ترجمه مـقاله isi از زبان بيگانه به طور مثال ترجمه مـقاله isi زبان روسي به زبان مادري يعني زبان پارسي و يا بالعكس از زبان مادري مان به زبان بيگانه صورت مي گيرد. اين نوع از ترجمه مختص پژوهشگراني اسن كه ماليند مقالاتشان در مجلات معتبر چاپ شود . بنابراي مترجم مقاله اي اس اي بايد بسيار متبحر و خبره باشد .

ترجمه مقاله ISC

يكي از مقاله هاي معتبري كه داشتن آن ارزش بالايي براي دانشجويان خواهد داشت مقالات ISC مي باشد. بنابراين فرهيختگان و محققان كشور هاي مسلمان براي چاپ مقاله خود در اين مجله بايد آن را به طور دقيق و بدون خطا و لغزش ترجمه كنند.

ترجمه مـقاله اسكوپوس (SCOPUS)

اكثر مجلات ليست شده در فهرست اسكوپوس به زبان انگليسي منتشر مي‌شوند با اين حال مجلاتي به ده‌ها زبان زنده دنيا در اين ليست وجود دارد. بنابراي ترجـمه مقاله اسكوپوس براي چاپ در اين مجله بسيار حائز اهميت است.

ترجمه مقاله پابمد (PUBMED)

مجلات نمايه شده در پابمد (pubmed) مجلاتي هستند كه براي گروه علوم پزشكي و زيست شناسي مناسب هستند و داراي ايندكس pubmed پابمد هستند . در حال حاضر پايگاه اطلاعاتي پابمد pubmed بيش از ۱۶ ميليون مقاله و بيش از ۴۵۰۰ ژورنال هاي رشته هاي پزشكي، دندانپزشكي، پرستاري، دامپزشكي، و علوم پايه پزشكي و غيره را داراست. بنابراين براي پيشرفت در حوزه هاي پزشكي و زيستي نيازمند ترجـمه مقاله پابمد (PUBMED) هستيم .

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله

موسسه ترجمه مقاله paper Translate

paper Translate خدماتي ارزنده در زمينه ترجمه مـقاله ارائه مي دهد ، تمام كساني كه از خدمات ترجمه موسسه ما استفاده كرده اند ، به امر اذعان داشته اند كه كيفيت عالي ، قيمت مناسب و همينطور تحويل كار ترجمه در كمترين زمان از ويژگي هاي بارز موسسه ماست .

اين مجموعه با چند سال تجربه در امر ترجمه تخصصي مقالات اي اس اي و با همكاري تعدادي از اساتيد زبان انگليسي و مترجمان حرفه اي، آمادگي دارد مقالات انگليسي مورد نظر شما را با ترجمه ارزان ، فوري ، سريع  به زبان فارسي ترجمه نمايد.

خدمات ويژه موسسه paper Translate در حوزه ترجمه مقاله

موسسه paper Translate در زمينه ترجمه مقـاله خدمات ويژه اي را ارئه مي دهد كه شما با توجه به نياز خود مي توانيد آن ها را نتخاب كنيد .

ترجمه مقاله تخصصي

ترجمه مقاله ارزان

ترجمه مقاله فوري

ترجمه مقاله فوري يك روزه

ترجمه مقاله دانشجويي

ترجمه مقاله علمي و پژوهشي

ترجمه مقاله فارسي به انگليسي

ترجمه مقاله انگليسي به فارسي

نويسنده :thesis
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۲۴:۵۱

تبديل پايان نامه به كتاب

| مهم ترين مرحله تبديل پايان نامه به كتاب ، تعيين هدف است . بايد در مورد اين موضوع فكر كنيد كه آيا هدف از چاپ كتاب ، تقويت و ارتقا رزومه تحصيلي است و يا ميخواهيد از طريق اين كتاب به كسب در آمد بپردازيد؟ 

ابتدا در فايل اصلي پايان نامه ، تمامي جملاتي كه كلمه پايان نامه در آن ميباشد را با كلمه كتاب ، جايگذاري نماييم.

در بخش هاي نتيجه گيري و گزارشات ، بسته به موضوع و نوع پايان نامه ميتوانيد آن را به كل حذف كنيد و يا با اعمال تغييرات و گسترش آن ، ميتوانيد گزارش را جامعتر و بزرگتر نماييد..

همچنين بايد كلماتي از قبيل استاد مشاور ، راهنما و... را حذف كنيد.

در بخش مقدمه ، توصيه ميشود آن را به اساتيد دانشگاه خود بسپاريد تا با تجربه گرانبهاي آنان ، بار علمي اثر خود را بالاتر ببريد .

– آخرين بخش تبديل پايان نامه به كتاب ، صفحه آرايي و طراحي جلد آن است . بخش صفحه آرايي مرتبط با سليقه صفحه آرا است اما سعي كنيد در طراحي جلد ، خودتان ايده پردازي كنيد . زيرا دانسته هاي شما در رشته و موضوع پايان نامه و كتاب خود از هر فرد ديگري بالاتر است .

مراحل چگونگي تبديل پايان نامه به كتاب

در ابتدا فايل كتاب بايد تايپ ، و صفحه آرايي و ويراستاري شود. .

بعد بايد هزينه چاپ كتاب تعيين شود و قرار داد منعقد شود و فايل نهايي كتاب به انتشارات تحويل داده شود. .

مراحل اداري چاپ كتاب(مانند اخذ شابك ،اخذ فيپا و اخذ مجوز ارشاد) توسط انتشارات انجام ميشود . كه بعد از اخذ مجوز ، طرح جلد طراحي شده و چاپ كتاب انجام ميشود. .

چاپ كتاب با تيراژ كم

چاپ كتاب حتي يك جلد با قيمت مناسب و كيفيت حرفه اي و زمانبندي دقيق توسط موسسه پيشگامان مسير دانش انجام ميشود.

موسسه پيشگامان مسير دانش براي آن دسته از دانشجوياني كه مايلند پژوهش ها و تحقيقات برجسته خود را به شكل كتاب در تيراژ محدود منتشر كنند، خدمات ويژه اي را در نظر گرفته است.
همين طور نويسندگان و پژوهشگراني كه نگران هزينه هاي چاپ كتاب هستند و از موفقيت آثار خود در زمينه فروش مطمئن نيستند ، مي توانند در ابتدا كتاب هاي خود را در تيراژ محدود به چاپ برسانند تا دچار ضربه هاي اقتصادي نشوند. موسسه پيشگامان مسير دانش خدمات مهمي را در اين زمينه ارائه مي دهد.
چاپ كتاب با تيراژ كم ، چاپ كتاب فوري  ،چاپ كتاب رمان و شعر

هزينه چاپ كتاب

مسئله و دغدغه هزينه چاپ كتاب همواره براي هر نويسنده و پژوهشگري مورد اهميت بوده است بوده و همچنان با گذشت سال‌هاي سال از ورود صنعت چاپ و نشر به ايران اين دغدغه پيش روي اهالي كتاب قرار دارد.
براي كم كردن هزينه چاپ كتاب در ايران راه‌هاي مختلفي براي نويسنده وجود دارد.
با جستجويي ساده در اينترنت به راحتي مي‌توان با بسياري از انتشارات‌هايي آشنا شويد كه شما را به چاپ كتاب‌تان تشويق مي‌كنند. اين مراكز قيمت چاپ را به صورت اينترنتي اعلام ميكنند و نويسنده جوان كه بدون شك شوق چاپ اولين نوشته اش را دارد به آساني خام تبليغات مي‌شود.

چاپ كتاب

براي نوشتن يك كتاب علاوه بر موضوع يكتا بايد به نكات ويرايشي و فني آن نيز آشنا باشيم . بايدبدانيم هر قسمت از كتاب را چگونه ويراستاري كنيم .هر كتابي داراي بخش هاي مشخص و تعريف شده اي مي باشد كه بر اساس آنها نوشته و به چاپ مي رسد.
 براي اينكه چاپ كتاب شما با موفقيت انجام شود و بتوانيد مخاطبين بسياري را جذب كنيد بايد در ابتدا به اصول پيه نويسندگي آشنايي داشته باشيد .اگر بتوانيد ملاك هاي اصلي در نوشتن كتاب را ياد بگيريد، مسير حرفه‌اي شدن در نويسندگي را طي خواهيد كرد.

براي ما، يادگيري زبان فارسي بديهي به نظر مي‌رسد، فكر مي‌كنيم زبان فارسي چيزي است كه از بدو تولد باماست. در صورتي اگر مي‌خواهيم نويسنده‌اي حرفه‌اي شويم بايد براي يادگيري و تقويت فارسي، بيش از هر زبان ديگري وقت بگذاريم.

اگر واقعاً شيفته و تشنۀ نوشتن هستيم، بايد نگراني از بي‌استعداد بودن را به‌كل كنار بگذاريم، نويسنده مي‌نويسند، حتي اگر تمام عالم به او ثابت كنند كه هيچ استعدادي براي نوشتن ندارد. 
در اوايل شروع كار نوشتن و تمرين نويسندگي بهتر است به نوشتن خاطرات روزانه‌مان اكتفا كنيم، اگر نوشتن خاطرات و يادداشت روزانه را به عادت ثابت خودمان تبديل كنيم، اولين قدم مهم و جدي براي نويسنده شدن را برداشته‌ايم.

موضوع:
برچسب‌ها: تبديل پايان نامه به كتاب،

نويسنده :thesis
تاريخ: ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۳:۵۴:۲۱

آموزش انجام پايان نامه سور دانش

هزينه آموزش انجام پايان نامه مديريت فناوري و اطلاعات : هدف از تشكيل دوره مديريت فناوري اطلاعات، تربيت نيروي انساني متخصص در سازمان ها اعم از دولتي، خصوصي، توليدي و خدماتي است.
چنانچه براي شما دانشجويان هزينه آموزش انجام پايان نامه مديريت فناوري و اطلاعات امري مهم ميباشد و به دنبال آموزش انجام پايان نامه و شركت در كلاس هاي آموزشي با هزينه معقول ميباشيد مي توانيد با موسسه سور دانش هماهنگي لازم را انجام دهيد.

هزينه آموزش انجام پايان نامه مديريت دولتي:رشته مديريت دولتي اولين بار در سال ۱۳۳۳ تحت عنوان علوم اداري در موسسه علوم اداري زير نظر دانشكده حقوق دانشگاه تهران با همكاري دانشگاه كاليفرنياي جنوبي برگزار شد.
چنانچه براي شما دانشجويان هزينه آموزش انجام پايان نامه مديريت دولتي ملاك مهمي ميباشد و به دنبال آموزش انجام پايان نامه و شركت در كلاس هاي آموزشي با هزينه معقول ميباشيد مي توانيد با موسسه سور دانش هماهنگي لازم را انجام دهيد.

هزينه آموزش انجام پايان نامه مديريت تكنولوژي : رشته مديريت تكنولوژي يك تخصص ميان رشته اي مي باشد كه بين علوم مختلف از جمله علوم طبيعي ، اجتماعي ، تجزيه صنعتي ، تئوري كسب و كار و مهندسي ارتباط برقرار مي نمايد .
چنانچه براي شما دانشجويان هزينه آموزش انجام پايان نامه مديريت تكنولوژي ملاك مهمي ميباشد و به دنبال آموزش انجام پايان نامه و شركت در كلاس هاي آموزشي با هزينه معقول ميباشيد مي توانيد با موسسه سور دانش هماهنگي لازم را انجام دهيد.

بهترين موسسه آموزش انجام پايان نامه مديريت : يكي از پرطرفدارترين رشته هاي علوم انساني مديريت است، چرا كه جذابيت هاي اين رشته و گرايش هاي متنوع آن توجه بسياري از فارغ التحصيلان رشته هاي ديگر را نيز به خود جلب كرده و باعث ايجاد رقابت شديد بين داوطلبان شده است.
فارغ التحصيلان رشته مديريت براحتي مي توانند در سطح مديران اجرايي در سازمانهاي صنعتي، بازرگاني و دولتي مشغول بكار شوند.

دانشجويان اين رشته براي كسب مدارج بالاتر و موفقيت بيشتر دراين راه به ارائه پايان نامه اي با شاكله اي قوي نياز دارند كه موسسه سور دانش با برگزاري كلاسهاي آموزش انجام پايان نامه مديريت در زمينه آموزش موضوعات مربوط به پايان نامه دانشجويان را ياري مي كند.

 بهترين موسسه آموزش انجام پايان نامه مديريت

قبل از اقدام به شروع فعاليت در رابطه با پايان نامه بايد اين نكته را در نظر داشت كه فعاليت درحوزه پايان نامه مديريت داراي ويژگي هاي بسيارپيچيده اي ميباشد.

 قبل از هر چيز انتخاب موضوع مناسب براي  پايان نامه مديريت با توجه به نياز هاي روز جامعه و بر اساس كارايي موضوع پايان نامه انجام ميگيرد وموضوعي كاربردي و با قدرت دفاع بالا براي دانشجويان انتخاب مي شود .
در همين راستا تيم آموزشي سور دانش با آموزش انجام پايان نامه در كلاسهاي آموزش انجام پايان نامه مديريت در طول دوره دانشجويان اين رشته را ياري خواهد داد، تا به بهترين نحو ممكن  پروسه پايان نامه خود را به اتمام برسانند.

آموزش غيرحضوري انجام پايان نامه حقوق عمومي : يكي از علوم اصلي علم حقوق،حقوق عمومي است كه قواعد مربوط به سازمان دولت و طرز عمل آن و مقررات مربوط به سازمان‌هاي دولتي و به طور كلي روابط بين مردم و دولت را تنظيم مي‌كند. درگذشته به اين علم حقوق سياسي مي گفتند.

دانشجويان اين رشته براي كسب مدارج بالاتر و موفقيت بيشتر دراين راه به ارائه پايان نامه اي با شاكله اي قوي نياز دارند كه موسسه سور دانش با برگزاري كلاسهاي آموزش انجام پايان نامه در زمينه آموزش موضوعات مربوط به پايان نامه دانشجويان را ياري مي كند.

 آموزش غيرحضوري انجام پايان نامه حقوق عمومي

قبل از اقدام به شروع فعاليت در رابطه با پايان نامه بايد اين نكته را در نظر داشت كه فعاليت درحوزه پايان نامه حقوق عمومي داراي ويژگي هاي بسيارپيچيده اي ميباشد.

 قبل از هر چيز انتخاب موضوع مناسب براي  پايان نامه حقوق عمومي با توجه به نياز هاي روز جامعه و بر اساس كارايي موضوع پايان نامه انجام ميگيرد وموضوعي كاربردي و با قدرت دفاع بالا براي دانشجويان انتخاب مي شود .
در همين راستا تيم آموزشي سور دانش با آموزش انجام پايان نامه در كلاسهاي آموزش انجام پايان نامه حقوق عمومي در طول دوره دانشجويان اين رشته را ياري خواهد داد، تا به بهترين نحو ممكن  پروسه پايان نامه خود را به اتمام برسانند

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :thesis
تاريخ: ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۱۴:۴۸

فايبرسمنت چيست؟

فايبرسمنت به مصالح ساختماني سيماني گفته مي شود كه از الياف در توليد آن استفاده شده است.

رايج ترين اين مصالح فايبرسمنت بردهايي هستند كه بيشتر براي پوشش نماي بيروني خانه ها و ساختمان هاي تجاري و يا كف ، سقف و ديوار هاي دروني جاهاي مرطوب ساختمان مانند سرويس هاي بهداشتي به كار مي روند .

امروزه در ايران مانند ديگر كشورها شاهد استقبال كاربران از اين محصول هستيم . فايبرسمنت برد ( پانل سيماني اليافدار) سيستم جديدي در صنعت ساختمان است كه باعث ارتقاي كيفيت و استفاده بيشتر از اين محصول شده است.

فايبرسمنت با توجه به مواد تشكيل دهنده آن با محيط زيست سازگاري دارد. از مزاياي فايبرسمنت برد اين است كه به راحتي برش داده مي شود و با توجه به طرح مورد نظر مي توان فرم دلخواه را به آن داد.

توليد فايبرسمنت برد 

در ميان فايبر سمنت بردها، روش توليد فايبر سمنت بردهاي سلولوزي و كلسيم سيليكاتي مشابه بوده و تنها تفاوت در مواد اوليه ي آنها ميباشد. بطور كلي ميتوان گفت كه به دليل وجود مقادير بيشتري از فيبرهاي كلسيم سيليكاتي در كلسيم سيليكات بردها، اين بردها هم سبكتر و هم خصوصيات مكانيكي و تحمل آتش بهتري رادارا مي باشند.

براي تشخيص فايبر سمنت بردهاي سلولوزي و كلسيم سيليكاتي كافيست به رنگ بردها دقت شود. صفحات سيماني اليافدار سلولوزي به دليل درصد بيشتر سيمان و وجود فيبر كمتر به رنگ طوسي وخاكستري نزديك است و اين در حاليست كه صفحات سيماني اليافدار كلسيم سيليكاتي اغلب متمايل به رنگ زرد و يا كرم هستند.

شايد يكي از مهم‌ترين دلايل استفاده از اين محصول قيمت فايبرسمنت برد باشد مخصوصاً در نماي ساختمان در مقايسه با ساير مصالح كه از قيمت بسيار مناسبي برخوردار مي باشد.

 

مزاياي فايبرسمنت برد

 • فاقد آزبست و عاري از هرگونه مواد مضر براي انسان و محيط زيست
 • مقاوم در برابر رطوبت، قابل شست و شو و مقاوم در برابر آب دريا قابل استفاده در مناطق ساحلي
 • مقاوم در مقابل خوردگي حشرات موذي، موريانه و آفات
 • مقاوم در مقابل ضربه و فشارهاي مكانيكي.
 • عدم ايجاد نخاله ساختماني و آوار
 • سرعت نصب و اجراي فوق العاده بالا
 • صرفه جويي مالي بسيار به دليل پايين آوردن وزن سازه
 • سھولت بخشيدن به عمليات اجراي تاسيسات مكانيكي و الكتريكي.
 • عايق صوتي بسيار موثر
 • مقاوم در برابر آتش، استفاده به عنوان پوشش ضد حريق در سازه ھاي فلزي
 • بدون انتشار گازهاي خطرناك و سمي در هنگام قرار گرفتن در معرض دماھاي بسيار بالا
 • مقاوم در برابر اشعه ي ماورا بنفش UV
 • ايجاد ساخت و ساز خشك و بدون نياز به ملات و مصالح سنتي از قبيل آجر، سفال، و گچ كاري
 • سهولت در تامين، تعمير، و نگهداري
 • تنوع نا محدود در رنگ، طرح، و داراي طيف وسيعي از ضخامت ھاي مختلف.
 • امكان توسعه بنا به صورت اضافه اشكوب

نماي فايبر سمنت برد

همانطور كه ميدانيد فايبرسمنت برد يكي از انواع نماي ساختمان است كه ويژگي هاي خاص خود را دارد و به همين علت مورد توجه سازندگان نماي ساختمان قرار مي گيرد.

اگر قصد نماكاري ساختمان خود را با استفاده از فايبرسمنت برد داريد، بايد بدانيد كه اين نوع نما در رده نماي ساختمان با قيمت متوسط قرار مي گيرد. به نظر مي رسد با توجه به قيمت مناسب اين نوع نما، براي ساختمان هاي معمولي، نماي فايبرسمنت برد گزينه خوبي باشد. نكته مهم ديگر، تجهيزات براي نصب اين نوع نما است كه قيمت مناسبي دارد. همچنين سرعت نصب به علت ويژگي هاي خود پنل هاي فايبرسمنت برد، نسبتا بالاست.

رنگ پذيري فايبرسمنت برد

اما از نظر رنگ، نماي فايبر سمنت برد رنگ پذير است. يعني مي توان اين نوع از نما را رنگ كرد و همين موضوع تنوع خاصي به اين نوع نما بخشيده است. تنوع رنگ به ويژه در دنياي امروز بسيار مهم و حائز اهميت است و به همين منظور نماي فايبر سمنت برد مورد توجه قرار مي گيرد. البته همين منافذي كه باعث رنگ پذيري ورق هاي فايبر سمنت برد مي شوند، بسيار جرم گير هستند كه خود از نكات منفي آن است.

 

 

نويسنده :thesis
تاريخ: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۴۴:۵۶

اگر به دنبال موسسه آموزشي و دي وي دي‌هاي كنكور هستيد بدانيد كه:

عبور موفق از سد كنكور با موسسه آموزشي ونوس آسان است

دوشنبه 97/7/23، تهران ، (اخبار رسمي): موسسه كنكور ونوس با تكيه بر تجربيات خود در زمينه پكيج هاي آموزشي ويژه كنكور دوره‌هاي جديد خود را، در قالب پكيج پايه يازدهم انساني كنكور، پكيج پايه دهم انساني كنكور، پكيج پايه يازدهم رياضي كنكور، پكيج پايه يازدهم تجربي كنكور، پكيج پايه دهم رياضي كنكور و پكيج پايه دهم تجربي كنكور ارائه كرده است.

عبور موفق از سد كنكور با موسسه آموزشي ونوس آسان است
موسسه آموزشي ونوس داراي اينماد، پروانه نشر ديجيتال و تأييديه اداره كل آموزش و پروش استان تهران است

بهترين DVDهاي آموزشي كنكور در تمامي پايه‌هاي علوم انساني، علوم تجربي و رياضي را مي‌توان از موسسه آموزشي كنكور ونوس به صورت پكيج‌هايي باكيفيت و داراي گارانتي و پشتيباني با سابقه درخشان دريافت كرد

عبور از كنكور، همانند عبور از يك پل موفقيت است، چرا كه مي‌توان با گذراندن يك كنكور موفق، در بهترين دانشگاه‌هاي ايران قبول شد و يك زندگي موفق و پر از شادماني داشت.

ولي همانطور كه همه مي‌دانند شرايط كنكور، پر از استرس است و پر از سئوالاتي كه در روز كنكور بايد با تمركز حواس و بدون استرس، پاسخ داده شوند، بايد اين مسئله را در دوره‌هاي آموزشي كنكور كه توسط بهترين اساتيد كنكور طراحي شده است، فرا گرفت.

موسسه كنكور ونوس، سال‌هاي سال است كه در زمينه كنكور سراسري فعاليت مي‌كند، تلاش مي‌كند تا بهترين آموزش دروس كنكور را تهيه و تدوين كند.

موسسه كنكور ونوس، داراي مدرسان كارآزموده و باتجربه است كه تمامي دروس در مقاطع مختلف را با تكنيك‌هاي حل تمرين سريع و تست‌زني كنكوري، آموزش تخصصي مي‌دهند.

در حال حاضر موسسه ونوس تمامي دروس كنكوري را به صورت پكيج و تك درس، ارائه كرده است و به جهت استقبال گسترده، دروس خود را در قالب پكيج پايه يازدهم انساني، پكيج پايه دهم انساني كنكور، پكيج پايه يازدهم رياضي كنكور، پكيج پايه يازدهم تجربي، پكيج پايه دهم رياضي كنكور و پكيج پايه دهم تجربي كنكورارائه كرده است.

اساتيد برجسته موسسه كنكور ونوس

اساتيد موسسه كنكور ونوس، در زمره برترين اساتيد كنكور ايران و شناخته شده‌ترين اساتيد كنكور كشور با بيشترين بازدهي ميزان قبولي در كنكور سراسري هستند كه بهترين دوره‌هاي آموزشي را طراحي و آماده سازي كرده‌اند.

مشاوره رايگان در موسسه كنكور ونوس

در صورتي كه در هر يك از دروس آموزشي كنكور، دچار مشكل باشيد، كافي است با موسسه كنكور ونوس تماس گرفته و از بهترين موسسه مشاوره كنكور ايران، مشورت تخصصي رايگان دريافت كرد.

گارانتي محصولات كنكوري موسسه ونوس

يكي از ويژگي‌هاي بهترين موسسه آموزش كنكور ايران، همين داشتن گارانتي محصولات كنكوري آن است. دي وي دي‌هاي موسسه ونوس، به صورت اورجينال و آپديت هستند و در صورت بروز مشكل سريعاً تعويض خواهند شد.

علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر و دريافت قيمت پكيج‌هاي آموزشي كنكور ونوس، مي‌توانند با شماره 09129090290 و 02166426000 داخلي 106 تماس گرفته و يا به وب سايت venuspub.com مراجعه كنند.

موضوع:
برچسب‌ها: كنكور.،

نويسنده :thesis
تاريخ: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۵۱:۴۸

موسسه كنكور ونوس با تكيه بر تجربيات خود در زمينه پكيج هاي آموزشي ويژه كنكور دوره‌هاي جديد خود را، در قالب پكيج پايه يازدهم انساني كنكور، پكيج پايه دهم انساني كنكور، پكيج پايه يازدهم رياضي كنكور، پكيج پايه يازدهم تجربي كنكور، پكيج پايه دهم رياضي كنكور و پكيج پايه دهم تجربي كنكور ارائه كرده است.

موسسه كنكور ونوس با تكيه بر تجربيات خود در زمينه پكيج هاي آموزشي ويژه كنكور دوره‌هاي جديد خود را، در قالب پكيج پايه يازدهم انساني كنكور، پكيج پايه دهم انساني كنكور، پكيج پايه يازدهم رياضي كنكور، پكيج پايه يازدهم تجربي كنكور، پكيج پايه دهم رياضي كنكور و پكيج پايه دهم تجربي كنكور ارائه كرده است. عبور موفق از سد كنكور با موسسه آموزشي ونوس آسان است

عبور از كنكور، همانند عبور از يك پل موفقيت است، چرا كه مي‌توان با گذراندن يك كنكور موفق، در بهترين دانشگاه‌هاي ايران قبول شد و يك زندگي موفق و پر از شادماني داشت.

ولي همانطور كه همه مي‌دانند شرايط كنكور، پر از استرس است و پر از سئوالاتي كه در روز كنكور بايد با تمركز حواس و بدون استرس، پاسخ داده شوند، بايد اين مسئله را در دوره‌هاي آموزشي كنكور كه توسط بهترين اساتيد كنكور طراحي شده است، فرا گرفت.

موسسه كنكور ونوس، سال‌هاي سال است كه در زمينه كنكور سراسري فعاليت مي‌كند، تلاش مي‌كند تا بهترين آموزش دروس كنكور را تهيه و تدوين كند.

موسسه كنكور ونوس، داراي مدرسان كارآزموده و باتجربه است كه تمامي دروس در مقاطع مختلف را با تكنيك‌هاي حل تمرين سريع و تست‌زني كنكوري، آموزش تخصصي مي‌دهند.

در حال حاضر موسسه ونوس تمامي دروس كنكوري را به صورت پكيج و تك درس، ارائه كرده است و به جهت استقبال گسترده، دروس خود را در قالب پكيج پايه يازدهم انساني، پكيج پايه دهم انساني كنكور، پكيج پايه يازدهم رياضي كنكور، پكيج پايه يازدهم تجربي، پكيج پايه دهم رياضي كنكور و پكيج پايه دهم تجربي كنكورارائه كرده است.

اساتيد برجسته موسسه كنكور ونوس

اساتيد موسسه كنكور ونوس، در زمره برترين اساتيد كنكور ايران و شناخته شده‌ترين اساتيد كنكور كشور با بيشترين بازدهي ميزان قبولي در كنكور سراسري هستند كه بهترين دوره‌هاي آموزشي را طراحي و آماده سازي كرده‌اند.

مشاوره رايگان در موسسه كنكور ونوس

در صورتي كه در هر يك از دروس آموزشي كنكور، دچار مشكل باشيد، كافي است با موسسه كنكور ونوس تماس گرفته و از بهترين موسسه مشاوره كنكور ايران، مشورت تخصصي رايگان دريافت كرد.

گارانتي محصولات كنكوري موسسه ونوس

يكي از ويژگي‌هاي بهترين موسسه آموزش كنكور ايران، همين داشتن گارانتي محصولات كنكوري آن است. دي وي دي‌هاي موسسه ونوس، به صورت اورجينال و آپديت هستند و در صورت بروز مشكل سريعاً تعويض خواهند شد.

علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر و دريافت قيمت پكيج‌هاي آموزشي كنكور ونوس، مي‌توانند با شماره 09129090290 و 02166426000 داخلي 106 تماس گرفته و يا به وب سايت venuspub.com مراجعه كنند.

 

 

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ]